Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Profesor KUL: Muzyka Jacksona jest demoralizująca

Utworzony przez STYX, 27 czerwca 2009 r. o 21:52
Facet bł za delikatny ja powiem dosadniej: w sytuacji gdy na świecie codziennie umierają tydsiące dzieci z głodu, ludzie w Polsce tracą dobytek całego życia wspominanie o tym czymś niewiadomo jakiego koloru, niewiadomo jakiej płci i niewiadomo jakiego wyznania jest bezcelowe - ma szczęście, że robakom i roztoczom to wszystko jedno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla takiego, pfff, profesorka najlepszym wyjściem byłoby w ogóle zakazać słuchania jakiejkolwiek muzyki rozrywkowej a wprowadzić nakaz słuchania gorzkich żali i innego badziewia rodem z KK. Kto produkuje takich idiotów? Fanatyków którzy widzą tylko Boga i zazwyczaj jest to obraz mocno wypaczony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesz jak ktoś na kolanach czarnym pierścienie liże to potem może musi odreagować....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I taki po....eb uczy studentów ...psychopata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja glupi dawalem skladki na KUL ... ech ... dramat ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny z kulowskiej loży onanistow..profesorek od siedmiu boleści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie nędzne wypowiedzi w nędznym radio maryja wpływają na obniżenie renomy kul-u. I słusznie. Zbłaźnił i siebie i uczelnię. Ciemnota i hipokryzja radiomaryjców... Pośmiewisko w Europie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem na 5 roku na kulu..przez te lata tak zbrzydlo mi patrzenie na to siedlisko hipokryzji i ciemnoty ze az nie chce mi sie pisac magisterki..tam jest wiecej takich oszołomów..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Profesorze Nie mieści mi się w głowie, że w 2 dni po śmierci człowieka-legendy, obojętnie jaka muzykę tworzył, Pan, jako profesor, czyli człowiek wyżej stojący intelektem od przeciętnych ludzi, jest w stanie wypowiadac takie słowa. Ja wiem że moherowe radio ma swoje założenia, ale Pan, obojętnie gdzie publicznie NIE MA PRAWA do takiego osądu w tak krótkim czasie. Nie ma Pan prawa MORALNEGO tak mówić. To jest po prostu bluźnierstwo, wstyd i PROSTACTWO. Po raz kolejny wyłazi prawdziwe "ja" elity intelektualnej KUL-u. Możecie sobie w swoim własnym światku korytarzy uczelnianych tak mówić, kłaniając się w pas feudalnym ojczulkom w czarnych sukienkach. Wasz świat na tych korytarzach i wszędobylskie wazeliniarstwo jest zaprzeczeniem godności człowieczeka. Pan należysz do profesorskiej elity i mało komu się pierwszy kłaniasz, natomiast cała reszta poddanych asystentów-, adiunktów-wasali musi znosić te układy. Ich wychowujesz na nienormalnych, ale tak samo wychowujesz Pan tysiące młodych studentów. Z takimi NIKCZEMNYMI wypowiedziami jak ta, dajesz Pan doskonały przykład studentom swojej wrogości i braku szacunku dla człowieka, dla zmarłego. Ale taki jest prawdziwy KUL, tacy są prawdziwi profesorowie i takie są prawdziwe ich poglądy - wynaturzone i niemające nic wspólnego z poglądami reszty ludzi. Na szczęście Wasz hermetyczny feudalny światek jest marginesem społeczeństwa, marginesem w złym słowa znaczeniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki on pan profesor to najzwyklejszy MOHER popierający prawicę tfuuuuuu!!!!!!Kiedy u nas będzie normalnie????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie - następny przykład szerzenia ciemnoty i nienawiści. Jak widać demoralizujące są są nie utwory Jacksona, tylko "prawdy" głoszone przez radia które mają ryja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaroszynski!!-nigdy nie będziesz Polakiem!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Tu gadać? Ten gość to zaściankowy i zakompleksiony p......a nie żaden profesor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie profesorze dlaczego zdjął pan beret do zdjęcia? "Piotr Jaroszyński, kierownik Katedry Filozofii Kultury KUL oraz wykładowca należącej do o. Tadeusza Rydzyka Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej." - ciekawe połączenie, wyrazy współczucia dla studentów zmuszanych do słuchania na wykładach radiomaryjnych poglądów. Szkoda tylko, że dla p. prof. demoralizujący nie jest język nienawiści płynący z tej toruńskiej radiostacji, ale rozumiem, że nie wypada krytykować szefa. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się, czy nie dać tego artykułu na Joe Monster, niech się też inni pośmieją z "profesorka"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kul to szkoła idiotów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, bo jedyna muzyka, której powinien słuchać Prawdziwy Polak Katolik to pieśni kościelne. Jak się zwiększy basy, to daje radę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Bóg urojony - Debata na temat ateizmu w Polsce cz.1z3" http://www.youtube.com/watch?v=Y_AOqHdP5Xs Wnioski wyciągnijcie sami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MICHAELA JAKSONA ZNA CAŁY ŚWIAT, A PAMIĘĆ O NIM BĘDZIE WIECZNIE ŻYWA, A KTO ZNA TEGO PROFESORA MIERNEJ PROFESJI I KTO BĘDZIE O NIM PAMIĘTAŁ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie wstyl,że KUL ma takich naukowców.Ale rydzyjko szię szczyci takim moralizatorem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...